ideální řešení plevelů v bramborách, rajčatech a mrkvi

SENCOR® Liquid

selektivní herbicid pro použití na zeleninu

  • listový a půdní herbicid s dobrým reziduálním účinkem
  • hubí většinu plevelů v bramborách, rajčatech a mrkvi
  • aplikuje se po výsadbě, ale je možno i po vzejití plevelů, s účinkem působení až 12 týdnů
  • široké spektrum účinnosti a postemergentní účinek (po vzejití brambor do výšky 13-15cm)

Selektivní herbicid s dobrým reziduálním účinkem k hubení většiny dvouděložných jednoletých a některých jednoděložných plevelů, např. proti plevelům v bramborách, rajčatech a mrkvi, který působí jako půdní i listový herbicid. Aplikuje se po výsadbě ještě před vzejitím plevelů (působí přes půdu), ale je možná aplikace i po vzejití plevelů (v tomto případě působí přes půdu a rovněž přes listy). Má široké spektrum účinnosti  a mj. i postemergentní účinek (po vzejití brambor do výšky 13-15cm). Plevelohubný účinek přípravku trvá až 12 týdnů.

Balení: 10ml, 100ml

Doba použití

I.
II.
III.
IV.
V.
VI.
VII.
VIII.
IX.
X.
XI.
XII.


Přečtěte si prosím pozorně příbalový leták.

Tabulka použití

název choroby a škůdce stručný popis hostitelské rostliny termín použití
Jednoděložné a dvouděložné plevele | brambory Jednoděložné a dvouděložné plevele orná půda brambory Po výsadbě před vzejitím brambor a dále po vzejití do maximální výšky porostu 10 cm.
Jednoděložné a dvouděložné plevele | rajčata Jednoděložné a dvouděložné plevele orná půda rajčata Před výsadbou a po výsadbě na vzcházející plevele.
Jednoděložné a dvouděložné plevele | mrkev Jednoděložné a dvouděložné plevele orná půda mrkev Po vzejití na vzcházející plevele.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím Další informace